Kursy językowe

Prowadzimy kursy języków obcych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla grup oraz firm – na wszystkich poziomach, od początkującego po zaawansowany. Dla Państwa komfortu, na zajęcia dojeżdżamy do naszych klientów, co ułatwia znacząco organizację kursu dla większej liczby osób. Zarówno czas trwania i częstotliwość spotkań oraz ich koszty uzgadniamy zawsze indywidualnie – gwarantujemy elastyczne i dogodne dla obu stron warunki współpracy.

Odpowiadając na Państwa potrzeby, prowadzimy także nauczanie języka polskiego jako obcego. Kursy te skierowane są głównie do obywateli z Rosji, Ukrainy i Białorusi. Znajomość języka polskiego jest dużym atutem: pomaga w znalezieniu pracy w Polsce, a także ułatwia codzienne życie: wynajmowanie mieszkania, zakupy, nawiązywanie znajomości.

Kursy indywidualne

Dla wszystkich osób, które chcą poznać nowy język lub poprawić swoje zdolności, przygotowaliśmy ofertę kursów indywidualnych. Na zajęciach wykorzystujemy wartościowe materiały, wyjaśniamy wszelkie wątpliwości i rozwijamy wszystkie cztery obszary znajomości języka obcego: czytanie, słuchanie, pisanie i mówienie.

Kursy grupowe/ firmowe

Prowadzimy zajęcia zarówno dla większych grup osób, jak i dla firm. Dojeżdżamy do naszych klientów, a zajęcia prowadzimy, wykorzystując metody odpowiednie dla słuchaczy – zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne. W zależności od Państwa potrzeb, prowadzimy kursy na poziomie początkującym, jak i średnim czy zaawansowanym.

Nasi lektorzy to przede wszystkim nauczyciele akademiccy, mający doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi. Pracują z nami także tłumacze przysięgli i konferencyjni, a także native speakerzy. By zajęcia miały ciekawą formę i zachęcały do zdobywania wiedzy, czuwa nad nimi metodyk, dobierający odpowiednie sposoby nauczania, od tradycyjnych po nowoczesne. Proponujemy także różnorodne materiały, odpowiednie dla danej grupy osób, jej poziomu zaawansowania i języka, który pragną poznać. Dokładamy wszelkich starań, by wciąż na nowo rozbudzać motywację naszych słuchaczy – wiemy, że interesujące lekcje i ciekawe materiały przyspieszają naukę i sprawiają, że staje się ona przyjemnością.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Obecnie prowadzimy szkolenia językowe i kursy z następujących języków:

  • j. angielski
  • j. rosyjski
  • j. ukraiński
  • j. polski jako obcy

Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o przesłanie zapytania na adres mailowy biuro@http://www.newurl lub wypełnienie poniższego formularza.